Afstudeerstage Assurance Groningen/Zwolle

Company
PwC
Type
Internship
Location
Groningen
Sector
Accountancy

Description

Je bent bijna klaar met je studie en wilt graag bij een gerenommeerd bedrijf afstuderen. Dat kan bij ons en jij geeft zelf aan voor hoeveel dagen per week je dat wilt doen. Je maakt gebruik van al onze informatiebronnen en de kennis van onze professionals bij het schrijven van je scriptie of afstudeeropdracht. Daarnaast loop je mee op klantopdrachten, zodat je je kennis in de praktijk kunt toetsen en persoonlijk ervaart hoe het is om bij PwC te werken.

Wie ben je?

 • Je volgt een HBO- of WO-opleiding accountancy en zit in de laatste fase van je studie
 • Je hebt ambitie om registeraccountant te worden
 • Je wilt je afstudeerstage combineren met ervaring op doen bij klanten
 • Je bent nieuwsgierig en wilt kennis maken met de cultuur van PwC
 • Je vindt het leuk om nieuwe mensen te leren kennen
 • Je ziet deze afstudeerstage als een opstap naar een carrière bij PwC

Hoe ziet je werk eruit?

Je belangrijkste bezigheid is het schrijven van je scriptie of afstudeeropdracht. Samen met medestagiaires en andere collega’s werk je activity based en zal je merken dat door de open cultuur jouw ondersteuning niet beperkt blijft tot alleen jouw coach. Andere collega’s staan jou ook graag bij wanneer je vragen hebt of tegen problemen aanloopt. Doordat je omringd bent door professionals die veel verschillende klanten bedienen, heb je volop mogelijkheden om jouw kennis, theorieën en conclusies aan de praktijk te toetsen. 

Wat bieden we je?

 • Een aantrekkelijke stagevergoeding en laptop van PwC
 • Een coach die je helpt om je afstudeerstage tot een succes te maken
 • Je hebt onze informatiebronnen tot je beschikking
 • De mogelijkheid om ervaring op te doen in de controlepraktijk en meekijken bij klantopdrachten
 • Kennis maken met toekomstige collega's en relaties opbouwen die van pas komen in je toekomstige carrière
 • Informele get together activiteiten, zoals: borrels, kerstgala, ski weekend en meer
 • De kans om te starten als associate in ons traineeship: The Associate Academy!

Wie zijn we?

Bij PwC Nederland bieden we je volop kansen waarmee je het maximale uit jezelf en carrière haalt. Ontdek, ga relaties aan, ontwikkel jezelf en maak impact. We vinden teamwork belangrijk en een informele sfeer waar jij jezelf kan zijn. 

Solliciteer nu!

Solliciteren kan tot uiterlijk 30 november, mits de plekken vol zijn. De selectieprocedure bestaat uit een online assessment, persoonlijke kennismaking en een interview op ons kantoor in Groningen of Zwolle. Vragen? WhatsApp mij op 0613891985. Bellen en mailen mag natuurlijk ook!

Laura Klitsie

Back to top
Risk Vacancies
Cancel